Zdajemy sobie sprawę z tego, że rekrutacja i zatrudnienie obcokrajowca są dla pracodawców procesami wymagającymi. Niejednokrotnie firma powierzająca wykonywanie pracy cudzoziemcom może nie zdawać sobie sprawy z obowiązków, jakie są na nią nałożone w momencie podjęcia decyzji o zatrudnieniu obywatela państwa trzeciego.

Stworzyliśmy dla Państwa kompleksowe kompendium wiedzy na temat zagadnień związanych z powierzaniem wykonywania pracy cudzoziemcom, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa zatrudnienia.

[POBIERZ]

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zostaw nam swój adres email aby dowiedzieć się więcej o bieżących działaniach naszej Fundacji

Za stronę merytoryczną poradników odpowiadają eksperci Agencji Pracy EWL i Ośrodka Badań Handlu Ludźmi Uniwersytetu Warszawskiego.