Zapraszamy na kolejne spotkanie tematyczne dotyczące ruchu bezwizowego, które odbędzie się 29 czerwca o godz. 16.30 w budynku Dworca Zachodniego PKS, na antresoli przy hali głównej dworca .

Czy nowe prawo unijne zmienia zasady podejmowania pracy w Polsce? Weź udział w naszym spotkaniu i przekonaj się, jakie ułatwienia ruch bezwizowy przyniesie cudzoziemcom i pracodawcom chcących ich zatrudnić.

Zapisy na spotkanie pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na spotkanie zapraszamy tylko i wyłącznie cudzoziemców mieszkających w Polsce. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie poprowadzi prawniczka ze Stowarzyszenia Interwencji Prawnej Pani Aleksandra Pulchny.